Olejek Ikarov przeciw rozstępom

37,30 zł
Pojemność
24h.gif
natu112
Description

Olejek IKAROV przeciw rozstępom pomaga skórze dostosować się do gwałtownych zmian wagi, zabezpieczając ją przed pojawieniem się szpecących śladów w postaci rozstępów. Regeneruje też zniszczoną już strukturę skóry z widocznymi rozstępami.

KIEDY I DLACZEGO POWSTAJĄ ROZSTĘPY?  Podczas gwałtownych wahań wagi – najczęściej przy niedożywieniu lub nadwadze, w czasie ciąży lub u sportowców którzy szybko akumulują masę mięśniową. W tych przypadkach skóra rozciąga się w krótkim czasie i, będąc niedostatecznie odporną na zmiany, pozostawia nieestetyczne ślady.  

OPIS: Olejek jest naturalnym produktem, który pomaga skórze dostosować się do gwałtownych zmian wagi, zabezpieczając ją przed pojawieniem się szpecących śladów w postaci rozstępów. Bazą produktu jest kombinacja olejków: z kiełków pszenicy, winogron i kokosa. Taka receptura zapewnia odpowiednią kombinację kwasów tłuszczowych, które gwarantują optymalne odżywienie skóry i tkanki łącznej. W recepturze zastosowano także komponenty dodatkowe – cztery olejki: róża, patchouli, bergamotka i petit grain (olejek z gorzkiej pomarańczy), rozpuszczone w specjalnej bazie, zostały starannie dobrane ze względu na ich skuteczność w walce z powstawaniem rozstępów. Olejek intensywnie rewitalizuje oraz posiada właściwości łagodzące. Oddziałuje na skórę i tkankę łączną przez odżywianie, nawilżanie i stymulację. Regularne i konsekwentne stosowanie masażu pomoże zregenerować zniszczoną strukturę skóry i poprawić jej wygląd. Olejki z których skomponowany jest produkt ( w szczególności olejek różany i patchoula), posiadają silne działanie odnawiające. Aktywują mikrokrążenie i stymulują komórki skóry do efektywnego działania.

UWAGA: W czasie ciąży olejek może być stosowany dopiero od 4-go miesiąca. Do tego czasu polecane jest używanie czystego olejku z kiełków pszenicy, sezamowego itp.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Olejki należy przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu (ale nie w lodówce), w temperaturze od 7°C – do 25°C. W otoczeniu poniżej 0°C ciemnieją i gęstnieją, jednak po powrocie do optymalnej temperatury, odzyskują swoje właściwości. Olejki należy chronić przed wysokimi temperaturami, stałym dostępem powietrza i światłem. Niewłaściwe przechowywanie prowadzi do zepsucia produktu oraz utraty jego właściwości. Po każdym użyciu olejku, należy wytrzeć do sucha szyjkę butelki. Olejki są „żywymi” produktami ekologicznymi. Ze względu na sezonowe zmiany jakości surowców, między partiami mogą wystąpić miejsce niewielkie różnice w kolorze, gęstości lub zapachu.

Olejek do masażu przeciw rozstępom Ikarov jest kosmetykiem w 100% naturalnym, wolnym od syntetycznych dodatków i konserwantów. Należy go zużyć maksymalnie do 3 miesięcy od dnia otwarcia butelki.

SKŁAD: vitis vinifera seed oil, triticum vulgare germ oil, cocos nucifera oil, rosa damascena oil, pogostemon cablin oil, citrus aurantium bergamia oil, citrus aurantium amara, tocopherol, lecithin, askorbyl palmitat, citric acid.

UWAGA: OLEJEK MOŻNA KUPIĆ TAKŻE W WERSJI 500 ml. PRZY WYBORZE TEJ POJEMNOŚCI PROSIMY UPRZEDNIO SPRAWDZIĆ DOSTĘPNOŚĆ OLEJKU, ZADAJĄC NAM PYTANIE POPRZEZ FORMULARZ "ZAPYTAJ O PRODUKT". UDZIELIMY WÓWCZAS PAŃSTWU INFORMACJI O TERMINIE OCZEKIWANIA NA DOSTAWĘ.