Olejek z pestek moreli Ikarov

16,90 zł
Pojemność
24h.gif
Description

UWAGA: OLEJEK MOŻNA KUPIĆ TAKŻE W WERSJI 500 ml. PRZY WYBORZE TEJ POJEMNOŚCI PROSIMY UPRZEDNIO SPRAWDZIĆ DOSTĘPNOŚĆ OLEJKU, ZADAJĄC NAM PYTANIE POPRZEZ FORMULARZ "ZAPYTAJ O PRODUKT". UDZIELIMY WÓWCZAS PAŃSTWU INFORMACJI O TERMINIE OCZEKIWANIA NA DOSTAWĘ.

WŁAŚCIWOŚCI:

Jest w 100% naturalny. Należy do kategorii „olejków najbliższych strukturze ludzkiej skóry”. Doskonale regeneruje i rewitalizuje skórę. Ze względu na udowodnioną skuteczność, zyskał szerokie zastosowanie przy produkcji kosmetyków przeciwzmarszczkowych.

Charakteryzuje się wysoką zawartością witaminy F, co potęguje właściwości regeneracyjne i opóźniające procesy starzenia komórek. Wykazuje działanie odbudowujące oraz utrzymuje optymalny poziom nawilżenia skóry.

Doskonały do pielęgnacji cery mieszanej, wrażliwej, suchej, szorstkiej i popękanej. Polecany jako olejek do kąpieli dla niemowląt i dzieci.

ZASTOSOWANIE:

  • jako krem - do aplikacji bezpośrednio na twarz i ciało;
  • do pielęgnacji skóry niemowląt i dzieci;
  • jako dodatek do kremów, balsamów i maseczek kosmetycznych;
  • jako dodatek do kąpieli;
  • do masażu ciała.

Olejek jest produktem w pełni naturalnym. Zawiera wyłącznie naturalne antyoksydanty i konserwanty. Kosmetyk należy zużyć maksymalnie do 3 miesięcy od dnia otwarcia butelki.

SKŁAD: Prunus armeniaca kernetl oil, Rosmarinus officinalis extract.